Samochody osobowe

Samochody ciężarowe

Motocykle

Skutery

Quady

Akcesoria

Serwis

Wypożyczalnia samochodów

Posiadamy w swojej ofercie kilka, a czasem kilkanaście różnych aut do wypożyczenia. Przedstawiamy przykładową propozyję:

  • Auta na specjalne okazje - Jaguar XJ - przepiękny samochód wypożyczany głównie na śluby lub inne doniosłe okazje. Bardzo bogato wyposażony. Wykorzystywany do przewozu 4 osób + kierowca, ponieważ wypożyczany jest zawsze z kierowcą. Koszt wynajmu może być ustalony indywidualnie. Średnio na terenie miasta i bliskich okolic jest to koszt 500 zł. Na tą cenę składa się wynagrodzenie pracownika, paliwo do auta, oraz dwukrotne mycie i czyszczenie auta wraz z polerowaniem. Czas wynajmu jest określony w okolicach 4-5 godzin wraz z przystrojeniem w przypadku ślubu. Auto jest standardowo wypożyczone na przejazd po Pannę Młodą, do kościoła, do fotografa na zdjęcia i na salę weselną.
  • Auta standardowe wynajmowane na dobę. Są do auta osobowe różnych marek. Średni koszt wynajęcia waha się 120-140 zł za dobę . W przypadku wynajęcia na dłuższy okres czasu - ponad 5 dni cena jest zmniejszana do 80-100 zł , lub ustalana indywidualnie za całą usługę. Auto można zarezerwować telefonicznie na dzień lub dwa przed planowanym wypożyczeniem. Do wypożyczania auta wymagany jest dowód osobisty i prawo jazdy. Wypożyczalnia jest czynna w godzinach 9-17 w dni powszednie, w soboty 10-11.
    Celem rezerwacji prosimy dzwonić pod nr telefonu (094) 346 59 16.
  • Auta wieloosobowe - przystosowane do przewozu większej ilości osób. Czasem np. przy wyjeździe na wakacje lub na imprezę rodzinną potrzebujemy zabrać ze sobą większą ilość osób. Warto wówczas wynająć auto siedmio, a nawet dziewięcio osobowe. Koszty eksploatacji takiego pojazdu są takie same, jak każdego innego samochodu osobowego. Są to auta z silnikiem diesla o często o pojemności 1,9 palące średnio 5,5 litra na trasie. Takie auta są często wypożyczane na dłuższy okres czasu, dlatego trzeba je wcześniej rezerwować (ok. 7 dni). Koszt wynajęcia takiego auta w zależności od wielkości 150-180 zł.
  • Auta specjalne. Wypożyczane do przewiezienia specjalnych ładunków - ze skrzynią, z kontenerem lub z dźwigiem .Są to samochody wypożyczane z kierowcą celem jednorazowego przewiezienia ładunku. Koszt wypożyczenia takiego auta jest ustalany indywidualnie -uzależniony od trasy , ładunku oraz rodzaju auta

Zapraszamy codziennie od 9-17, w soboty 11-15. Tel (094) 346 59 16. Na wypożyczenie wystawiamy faktury Vat. Oferujemy indywidualne warunki przy stałej współpracy, posiadamy auta zastępcze. Nasze faktury są honorowane przez firmy ubezpieczeniowe.