Samochody osobowe

Samochody ciężarowe

Motocykle

Skutery

Quady

Akcesoria

Serwis

MAX-CAR- dla klienta wszystko

Autokomis Koszalin

Autokomis samochodowy KoszalinFirma AUTO HANDEL KOMIS MAX-CAR, której właścicielem jest Paweł Jaszczak powstała w 1998 roku. Początkowo firma MAX-CAR funkcjonowała na placu dzierżawionym pod komis. W wyniku prężnego rozwoju, w 2002 roku został zakupiony nowy teren. Dzięki tej inwestycji firma MAX-CAR rozpoczęła swoją działalność przy ul. Szczecińskiej 90 w Koszalinie i w Starych Bielicach 2. Obecnie, firma MAX-CAR posiada jeden z największych asortymentów samochodów osobowych i ciężarowych i jest jednocześnie jednym z największych komisów w województwie zachodniopomorskim.

Autokomis samochodowy KoszalinPodstawą działalności Firmy AUTO HANDEL KOMIS MAX-CAR jest sprzedaż oraz kupno samochodów używanych i nowych zarówno osobowych jak i ciężarowych. W swojej ofercie posiadamy również motocykle, quady, skutery oraz akcesoria motocyklowe. Dodatkowo świadczymy usługi związane z obsługą motoryzacji w tym: drobne naprawy, montaż szyb, montaż tapicerki, montaż alarmu, zmiana ilości miejsc, itp. Firma oferuje również możliwość zamiany samochodów. Staramy się zapewnić swoim klientom najkorzystniejsze warunki kupna-sprzedaży. W celu kompleksowej obsługi klienta firma MAX-CAR oferuje również pomoc w uzyskaniu dogodnego kredytu lub leasingu na sfinansowanie zakupu wybranego samochodu. Uzyskanie kredytu samochodowego na preferencyjnych warunkach (procedury uproszczone) trwa do kilku godzin. Klient ma do wyboru około 8 firm finansujących banki i agencji ratalnych działających na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Autokomis samochodowy KoszalinDodatkowo, firma MAX-CAR posiada ofertę kilkunastu firm ubezpieczeniowych, które oferują specjalne pakiety dla aut sprzedawanych za jej pośrednictwem. Każdy samochód oferowany do sprzedaży przez firmę MAX-CAR jest dokładnie sprawdzony pod względem legalności, oraz stanu prawnego. Szczycimy się tym, że przez wszystkie lata działalności w naszej Firmie nie został sprzedany żaden samochód o nieuregulowanym stanie prawnym. Jednym z priorytetów działalności naszej firmy jest miła, fachowa i kompleksowa obsługa klienta, dzięki której większość naszych klientów wraca w celu dokonania kolejnej transakcji. Najlepszą reklamą firmy jest fakt, że wielu kupujących trafia do nas z polecenia swoich znajomych.

Wszystkich zainteresowanych kupnem auta zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą:

Autokomis Koszalin

Certyfikaty:

Autokomis Koszalin Autokomis Koszalin Autokomis Koszalin Autokomis Koszalin

Dyplomy:

Autokomis Koszalin Autokomis Koszalin Autokomis Koszalin Autokomis Koszalin

Wyróżnienia:

Autokomis Koszalin Autokomis Koszalin